Beskrivelse
Innerdørvrider Beslagsboden Basic er et stilrent dørhåndtak med en gripelengde på 115 mm.
Nye dørhåndtak er med på å løfte og fornye hjemmet på et øyeblikk og det er enklere å montere enn du kanskje tror!
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Beslagsboden |
|---|---|
| Art.Nr. | BB727 |
| Farge | Sort |
| Bredde | 140 mm |
| Høyde | 210 mm |
| Dybde | 25 mm |
| Materiale | Rustfritt Stål |
| Type | Innerdørvrider |
| EAN-nr | 7391447091991 |
| Nobb | 60028494 |




