


Ytterdørvrider HaboDavosSort
624 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Dørvrider fra Habo av messing med dobbeltvirkende returfjær for ytterdører med modullåskasse. Med dobbeltvirkende returfjær fungerer dørvrideren også på låskasser hvor forreiling skjer ved at dørvrideren løftes. Passer til dørtykkelse 38-70 mm. Bygger ut 65 mm.
Alle dørhåndtak leveres i sett á to stk.
Egenskaper
| Varemerke | Habo |
|---|---|
| Art.Nr. | 18674 |
| Farge | Sort |
| Lengde | 135 mm |
| Dybde | 65 mm |
| Materiale | Messing |
| Design | Dobbel returfjær |
| Overflatebehandling | Svart |
| Serie | Davos |
| Produkttype | Ytterdørvrider |
| Detaljer | 1st innehåller 1 par |
| Passende Tykkelse på Dør | 38-70 mm |
| EAN-nr | 7317900186745 |
| Nobb | 54364452 |
