


Ytterdørvrider HaboDenverMessing
682 kr
Prispresset
Farge: Messing

Denver
Messing 682 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Ytterdørvrider Habo Denver er laget av messing med dobbeltvirkende returfjær for ytterdører med modullåskasse Passer til dørtykkelse 38-70 mm. Bygger ut 65 mm. Finnes også som innerdørsvrider.
Egenskaper
| Varemerke | Habo |
|---|---|
| Art.Nr. | 18662 |
| Farge | Messing |
| Lengde | 135 mm |
| Dybde | 65 mm |
| Materiale | Messing |
| Design | Dobbel returfjær |
| Overflatebehandling | Messing |
| Passende Tykkelse på Dør | 38-70 mm |
| Serie | Denver |
| Type | Ytterdørvrider |
| EAN-nr | 7317900186622 |
| Nobb | 55248805 |



