
Ytterdørvrider NibuA-098
fra 417 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 3-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Ytterdørvrider fra Nibu i materialet messing. Alle dørhåndtak leveres i sett á to stk.
Egenskaper
| Varemerke | Nibu |
|---|---|
| Farge | Børstet Messing, Rustfritt Stål |
| Lengde | 113 mm |
| Diameter | 50 mm |
| Dybde | 49 mm |
| Materiale | Messing |
| Design | Uten returfjær |
| Antall (stk/pakke) | 2 st/frp |
| Produkttype | Ytterdørvrider |
| Passende Tykkelse på Dør | 54-70 mm |
| Overflatebehandling | Børstet, Rustfri |

