Beskrivelse
Innfellingshåndtak Hollow fra Beslag Design er et rundt håndtak som faller inn i fronten.
Innfeldningsmål:
- Ø36 mm
-Dybde: 12 mm
- Ø36 mm
-Dybde: 12 mm
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Alu look, Sort |
| Diameter | 40, 60 mm |
| Høyde | 16 mm |
| Dybde | 36, 56 mm |
| Materiale | Zink |
| Serie | Hollow |
| Type | Håndtak |



