
Velg Farge
Velg CC-mål
Velg Modellkode
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Håndtak 1353 er skinntrukket med naturgarvet lær fra Tärnsjö, som gir et elegant intrykk. Med rett utførelse, materiale av høyeste kvalitet og lite vedlikehold, får man et produkt som holder mye lengre.
Håndtaket kommer med to skruer som fungerer for samtlige skap som er 16-19 mm dype.
Polert messing er blank messing som ikke eldes eller patineres med tiden da den er lakkert og ikke kommer i kontakt med luft eller andre elementer.
Ubehandlet messing er verken polert eller lakkert. Den kommer direkte fra dreiebenken og har en rå, matt overflate av ren messing og eldes og patineres veldig raskt.
Polert messing er blank messing som ikke eldes eller patineres med tiden da den er lakkert og ikke kommer i kontakt med luft eller andre elementer.
Ubehandlet messing er verken polert eller lakkert. Den kommer direkte fra dreiebenken og har en rå, matt overflate av ren messing og eldes og patineres veldig raskt.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Forniklet, Polert Messing |
| Lengde | 110, 142, 207 mm |
| Bredde | 7 mm |
| Dybde | 34 mm |
| CC-mål | 96, 128, 192 mm |
| Materiale | Messing/Lær, Stål/Lær |
| Serie | 1353 |
| Produkttype | Håndtak |
| Modellkode | 895433, 895589, Beslag Design |


