
Farge: Eik
Lengde

A-16
Eik, Lengde 264 mm 111 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Trehåndtak med rette, strenge linjer.
Skruer medfølger.
Kundeomtale
Her ser du hva andre kunder synes, anmeldelsene kommer utelukkende fra kunder som har kjøpt produktet. Vi viser alle anmeldelser uansett vurdering for å kunne hjelpe deg med å finne riktig produkt.
Anna
Verifisert kunde
for 2 år siden
Välgjorda, vackra handtag, perfekt 60-talskänsla till våra köksluckor i valnöt. Mycket nöjda!
-Går inte att öppna luckan till den integrerade diakmaskinen med en hand. Vi misstänkte att det skulle bli svårt, men vi börjar vänja oss!
Giulio Z
Verifisert kunde
for 6 år siden
Enkel och fint trä handtag. Sticker inte så mycket ut från lucka så passar bra i hall också.
+Ren design
-inte så bra grepp
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 15682-11 |
| Farge | Eik |
| Lengde | 264 mm |
| Bredde | 14 mm |
| Dybde | 20 mm |
| CC-mål | 224 mm |
| Materiale | Tre |
| Type | Håndtak |
| EAN-nr | 7316181568202 |


