

A-2 Bøk
Lengde 112 mm65 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Trehåndtak med runde former.
Skruer medfølger.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 1556-11 |
| Farge | Bøk |
| Lengde | 112 mm |
| Bredde | 16 mm |
| Dybde | 36 mm |
| CC-mål | 96 mm |
| Materiale | Tre |
| Type | Håndtak |
| EAN-nr | 7316181556001 |
