
Farge: Sort
CC-mål

Archive
Svart, L: 106 mm 159 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Archive fra Beslag Design er et håndtak i tre som gjør kjøkkenet koseligere.
Håndtaket kommer med to skruer som fungerer for samtlige skap som er 16-19 mm dype.
Polert messing er blank messing som ikke eldes eller patineres med tiden da den er lakkert og ikke kommer i kontakt med luft eller andre elementer.
Ubehandlet messing er verken polert eller lakkert. Den kommer direkte fra dreiebenken og har en rå, matt overflate av ren messing og eldes og patineres veldig raskt.
Polert messing er blank messing som ikke eldes eller patineres med tiden da den er lakkert og ikke kommer i kontakt med luft eller andre elementer.
Ubehandlet messing er verken polert eller lakkert. Den kommer direkte fra dreiebenken og har en rå, matt overflate av ren messing og eldes og patineres veldig raskt.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 163121-11 |
| Farge | Sort |
| Lengde | 106 mm |
| Bredde | 33 mm |
| Høyde | 19 mm |
| CC-mål | 64 mm |
| Materiale | Treverk |
| Modellkode | Beslag Design |
| Serie | Archive |
| Produkttype | Håndtak |
| EAN-nr | 7316180008419 |


