Beskrivelse
Arpa er en elegant serie med industridesign og en ribbet overflate av striper.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Messing, Rustfri Look, Sort |
| Diameter | 14 mm |
| Høyde | 25 mm |
| Dybde | 37 mm |
| CC-mål | 192 mm |
| Materiale | Aluminium |
| Serie | Arpa |
| Passende Tykkelse på Dør | 16-19 mm |
| Lengde | 230, 358 mm |
| Type | Håndtak |




