Beskrivelse
Håndtak Bis fra Beslag Design. En perfekt kombinasjon av materialer som skaper et iøynefallende håndtak.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Eik/Sort, Sort |
| Lengde | 188 mm |
| Høyde | 12 mm |
| Dybde | 32 mm |
| Materiale | Sink/eik, Zink/ek |
| Serie | Bis |
| Type | Handtag, Håndtak |

