
Håndtak Beslag DesignClassic
fra 229 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Smidig og elegant håndtak med tydelige linjer og en totallengde på 186 mm.
Skruer medfølger.
Produktet er designet av Furnipart/Kamper Form.
Produktet er designet av Furnipart/Kamper Form.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Antikk Grå, Rustfri Look |
| Lengde | 186 mm |
| Bredde | 18 mm |
| Dybde | 38 mm |
| CC-mål | 160 mm |
| Materiale | Metall |
| Design | Antikk Grå, Rustfri Look |
| Serie | Classic |
| Produkttype | Håndtak |


