
Håndtak Beslag DesignDuo
fra 389 kr
Velg Farge
Velg CC-mål
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Duo Mini tilfører en varm atmosfære til interiøret ditt samtidig som det gir et behagelig grep. Med sin lineære og stilrene design, samt kontrasten mellom eik og lavagrå, skaper håndtaket en balansert duo som passer perfekt i moderne rom. Laget av materialer fra ansvarlig drevne skoger.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Eik/Grå, Valnöt/Grå |
| Lengde | 194,6, 354,6 mm |
| Høyde | 35 mm |
| Dybde | 12 mm |
| Tykkelse Dør | 16-19 mm |
| CC-mål | 160, 320 mm |
| Materiale | Eik + Aluminium, Valnøtt + Aluminium |
| Design | Eik+Lavagrå/Oak+Lava Grey, Valnøtt+Lavagrå/Walnut+Lava Gre |
| Serie | Duo |
| Produkttype | Håndtak |


