Beskrivelse
Firm er et klassisk håndtak i matt svart med en elegant fot. Passer godt i både klassiske og moderne miljøer.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 343330-11 |
| Farge | Sort |
| Lengde | 126 mm |
| Høyde | 24,5 mm |
| Dybde | 29,5 mm |
| Tykkelse Dør | 16-19 |
| CC-mål | 96 mm |
| Materiale | Zink |
| Design | Svart |
| Serie | Firm |
| Type | Håndtak |
| Låsbar | Nei |
| EAN-nr | 7316180021234 |





