Beskrivelse
Helix er et bueformet håndtak med plate fra Beslag Design. Håndtaket har et industrielt utseende med sin riflete overflate.
Håndtaket kommer med to skruer som passer til samtlige skapdører som er 16-19 mm dype.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Antikk Bronse, Matt Sort, Messing, Rustfri Look |
| CC-mål | 128, 160, 224 mm |
| Materiale | Aluminium, Metall |
| Serie | Helix |
| Type | Håndtak |
| Passende Tykkelse på Dør | 16-19 mm |
| Låsbar | Nei |
| Dybde | 35, 37 mm |
| Høyde | 12, 15 mm |
| Lengde | 170, 202, 233, 266 mm |





