


Håndtak Beslag DesignLoop Round 128 SvartSvart
199 kr

Loop Round 128 Svart
Svart 199 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Loop Round er ett håndtak produsert i svenskt naturgarvet lær med mykt rundede former. Med riktig utførelse, materialer av høyeste kvalitet og vedlikehold får du et produkt som varer veldig lenge og patineres pent med tiden.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 333264-11 |
| Farge | Sort |
| Lengde | 160 mm |
| Bredde | 25 mm |
| Dybde | 20 mm |
| Materiale | Lær/metall |
| Design | Svart |
| CC-mål | 128 mm |
| Serie | Loop |
| Type | Håndtak |
| EAN-nr | 7316180002370 |
