
Håndtak Beslag DesignLoop Round Svart
fra 179 kr
Velg Design
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Loop Round er ett håndtak produsert i svenskt naturgarvet lær med mykt rundede former. Med riktig utførelse, materialer av høyeste kvalitet og vedlikehold får du et produkt som varer veldig lenge og patineres pent med tiden.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Sort |
| Lengde | 70 mm |
| Bredde | 25 mm |
| Dybde | 25 mm |
| Materiale | Lær/metall |
| Design | Krom, Svart |
| Serie | Loop |
| Type | Håndtak |
