
Håndtak Beslag DesignLoop Sort
fra 169 kr
Velg Materiale
Beskrivelse
Naturgarvet lær. Med riktig utførelse, materialer av høyeste kvalitet og vedlikehold får du et produkt som varer veldig lenge og patineres pent med tiden.
Skruer medfølger.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Lengde | 65 mm |
| Bredde | 25 mm |
| Høyde | 25 mm |
| Materiale | Läder/metall, Lær/metall |
| Design | Sort/Krom, Svart |
| Serie | Loop |
| Produkttype | Handtag, Håndtak |
