Beskrivelse
Lounge håndtak fra Beslag Design i metall. Enkel og tidløs design som fungerer på både skap og skuffer.
Produktet er designet av Furnipart.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Brun, Børstet Messing, Krom, Messing, Rustfritt, Sort |
| Lengde | 174 mm |
| Bredde | 7 mm |
| Høyde | 14 mm |
| Dybde | 35 mm |
| CC-mål | 160 mm |
| Materiale | Messing, Metall |
| Serie | Lounge |
| Type | Håndtak |
| Passende Tykkelse på Dør | 16-19 mm |
| Låsbar | Nei |







