



Håndtak Beslag DesignLuvMattvit, 192 cc
259 kr
Farge: Hvit Matt
Lengde

Luv
Mattvit, 192 cc 259 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Håndtaket Luv er en del av en komplett kolleksjon som også inkluderer knotter og kroker. Med flere ulike fargealternativer er kolleksjonen allsidig og passer naturlig inn i en rekke miljøer, fra tradisjonelle til moderne eller minimalistiske hjem og prosjekter.
Laget av zamak, tilbyr Luv en jevn og behagelig finish som egner seg utmerket til kjøkken, bad og kontormiljøer.
Varemerke
Beskrivelse
Håndtaket Luv er en del av en komplett kolleksjon som også inkluderer knotter og kroker. Med flere ulike fargealternativer er kolleksjonen allsidig og passer naturlig inn i en rekke miljøer, fra tradisjonelle til moderne eller minimalistiske hjem og prosjekter.
Laget av zamak, tilbyr Luv en jevn og behagelig finish som egner seg utmerket til kjøkken, bad og kontormiljøer.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 373147-11 |
| Farge | Hvit Matt |
| Lengde | 202 mm |
| Høyde | 17,5 mm |
| Dybde | 30,4 mm |
| Tykkelse Dør | 16-19 |
| CC-mål | 192 mm |
| Materiale | Zink/Zinc Alloy |
| Design | Matthvit/Matte White |
| Serie | Luv |
| Type | Håndtak |
| EAN-nr | 7316180029124 |


