


Håndtak Beslag DesignOmegaAntikk Messing
129 kr
Farge: Antikk Messing

Omega
Antikk Messing 129 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Omega i børstet messing er et minimalistisk aluminiums-håndtak med en rustikk følelse som tilfører karakter til interiøret. Dets avrundede form og fine linjer gjør det unikt og gir en raffinert touch til møblene det monteres på.
Håndtaket Omega er tilgjengelig i to ulike c/c-mål, og ved å kombinere de to størrelsene i et kjøkken kan det skapes en visuell dynamikk som løfter kjøkkeninnredningen.
Varemerke
Beskrivelse
Omega i børstet messing er et minimalistisk aluminiums-håndtak med en rustikk følelse som tilfører karakter til interiøret. Dets avrundede form og fine linjer gjør det unikt og gir en raffinert touch til møblene det monteres på.
Håndtaket Omega er tilgjengelig i to ulike c/c-mål, og ved å kombinere de to størrelsene i et kjøkken kan det skapes en visuell dynamikk som løfter kjøkkeninnredningen.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 317471-11 |
| Farge | Antikk Messing |
| Lengde | 62,5 mm |
| Høyde | 38,6 mm |
| Dybde | 7,5 mm |
| Tykkelse Dør | 16-19 |
| CC-mål | 32 mm |
| Materiale | Zink/Zinc Alloy |
| Design | Antik Messing/Antique Brass |
| Serie | Omega |
| Type | Håndtak |
| EAN-nr | 7316180028905 |



