
Håndtak Beslag DesignPoint
fra 299 kr
Velg Farge
Velg CC-mål
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Point skiller seg ut med sin punktgravert tekstur, som ikke bare forbedrer estetikken, men også gir en behagelig følelse og løfter brukeropplevelsen. Med sin karakteristiske industrielle design tilfører Point en unik karakter til ethvert rom.
Laget av aluminium og tilgjengelig i to ulike utførelser, kan det enkelt monteres på skuffer og skap i forskjellige miljøer og stiler.
Varemerke
Beskrivelse
Point skiller seg ut med sin punktgravert tekstur, som ikke bare forbedrer estetikken, men også gir en behagelig følelse og løfter brukeropplevelsen. Med sin karakteristiske industrielle design tilfører Point en unik karakter til ethvert rom.
Laget av aluminium og tilgjengelig i to ulike utførelser, kan det enkelt monteres på skuffer og skap i forskjellige miljøer og stiler.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Borstad Mässing, Børstet Sort |
| Lengde | 228, 356 mm |
| Høyde | 40,9 mm |
| Dybde | 10 mm |
| Tykkelse Dør | 16-19 mm |
| CC-mål | 320 mm |
| Materiale | Aluminium |
| Design | Borstad Mässing/Brushed Brass, Børstet Svart/Brushed Black |
| Serie | Point |
| Produkttype | Handtag, Håndtak |

