
Håndtak Beslag DesignRace
fra 199 kr
Velg Farge
Velg CC-mål
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Race er et håndtak med et enkelt og rett design, samtidig som det gir kontrast både i form og uttrykk. Med en tynn ring av sink som møter en skarp geometrisk profil, skaper Race en unik kontrast til den myke treet.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Eik/Messing, Eik/Sort, Ek/Mässing, Ek/Stål |
| Lengde | 64, 128 mm |
| Høyde | 13 mm |
| Dybde | 35 mm |
| Tykkelse Dør | 16-19 mm |
| CC-mål | 32, 96 mm |
| Materiale | Eik/Sink, Ek/Zink |
| Design | Eik/Sort Matt, Ek/Rostfri Look, Mørkbeiset Eik/Børstet Messing, Mörkbetsad Ek/Borstad Mässing |
| Serie | Race |
| Produkttype | Handtag, Håndtak |




