
Håndtak Beslag DesignRille Mini
fra 239 kr
Velg Farge
Velg CC-mål
Beskrivelse
Den riflede overflaten gir et godt grep samtidig som den skaper en følelse av eksklusivitet. Knotten passer utmerket til kjøkkenskap, kommoder og garderober.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Børstet Messing, Børstet Sort, Rustfri Look |
| Lengde | 190, 350 mm |
| Høyde | 34 mm |
| Dybde | 15 mm |
| Tykkelse Dør | 16-19 mm |
| CC-mål | 160, 320 mm |
| Materiale | Aluminium |
| Design | Børstet Messing/Brushed Brass, Børstet Svart/Brushed Black, Rustfri Look/Stainless Steel L |
| Serie | Rille Mini |
| Type | Håndtak |



