
Håndtak Beslag DesignRilleMessing, Lengde: 350 mm
449 kr
Farge: Messing
CC-mål

Rille
Messing, Lengde: 350 mm 449 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Rille er et håndtak med ribbet overflate med striper. Den ribbede overflaten gir et godt grep samtidig som den gir en følelse av eksklusivitet. Håndtaket passer perfekt i moderne og klassiske kjøkken og bad. Kombiner gjerne med Knott T Rille som finnes i samme uførelse.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 373011-11 |
| Farge | Messing |
| Lengde | 350 mm |
| Diameter | 15 mm |
| Høyde | 20 mm |
| Dybde | 38,5 mm |
| CC-mål | 320 mm |
| Materiale | Aluminium |
| Produkttype | Håndtak |
| Serie | Rille |
| Passende Tykkelse på Dør | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7316180022385 |



