





Farge: Valnøtt
Lengde
Beskrivelse
Håndtak Beslag Design Sans er et sobert trehåndtak. Sans passer like godt i det klassiske som det moderne kjøkkenet eller på for eksempel garderobedører.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 373282-11 |
| Farge | Valnøtt |
| Lengde | 170 mm |
| Høyde | 15 mm |
| Dybde | 26 mm |
| Tykkelse Dør | 16-19 |
| CC-mål | 160 mm |
| Materiale | Tre |
| Design | Brun |
| Serie | Sans |
| Type | Håndtak |
| EAN-nr | 7316180025478 |



