
Håndtak Beslag DesignSeam
fra 139 kr
Velg Farge
Velg CC-mål
Beskrivelse
Seam har en industriell design med en stram, men myk form. Håndtaket passer godt i moderne og klassiske miljøer, på kjøkkenet, baderomsmøblene eller garderoben.
Produktet er designet av Furnipart/Kamper Form.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Rustfri Look, Sort |
| Lengde | 169, 329 mm |
| Høyde | 15 mm |
| Dybde | 29 mm |
| Tykkelse Dør | 16-19 mm |
| CC-mål | 160 mm |
| Materiale | Aluminium |
| Design | Rustfri look, Svart |
| Serie | Seam |
| Type | Håndtak |
| Låsbar | Nei |


