Beskrivelse
Håndtak Beslag Design Shelter cc32 mm er et vakkert trehåndtak med smakfullt design og grepsvennlig design.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Tre/Natur, Valnøtt |
| Lengde | 63 mm |
| Høyde | 24 mm |
| Dybde | 20 mm |
| Tykkelse Dør | 16-19 mm |
| CC-mål | 32 mm |
| Materiale | Tre |
| Design | Brun, Tre/Natur |
| Serie | Shelter |
| Produkttype | Håndtak |



