
Håndtak Beslag DesignSS-A RustfrittLengde: 106 mm
109 kr
CC-mål

SS-A Rustfritt
Lengde: 106 mm 109 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Moderne håndtak med myke former til dine skap og skuffer.
CC-mål er avstanden mellom skruehullene. Skruer medfølger.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 339625-11 |
| Farge | Nikkel |
| Lengde | 106 mm |
| Høyde | 10 mm |
| Dybde | 33 mm |
| CC-mål | 96 mm |
| Materiale | Rustfritt Stål |
| Design | Rustfritt Stål |
| Serie | SS-A |
| Produkttype | Håndtak |
| EAN-nr | 7316183396254 |
