



Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Håndtak 11 finnes i hvit, svart, krom og messing. CC-mål på håndtak 11 er 128 mm.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Svedbergs |
|---|---|
| Farge | Hvit, Krom, Sort |
| Bredde | 136 mm |
| Dybde | 25 mm |
| CC-mål | 128 mm |
| Tykkelse | 11 mm |
| Type | Håndtak |
| Håndtak | Nr 11 |
| Form | Rett |
| Serie | Skapa |

