




Farge
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Håndtak 11 finnes i hvit, svart, krom og messing. CC-mål på håndtak 11 er 128 mm.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Svedbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 71384 |
| Farge | Hvit |
| Bredde | 136 mm |
| Dybde | 25 mm |
| Tykkelse | 11 mm |
| CC-mål | 128 mm |
| Produkttype | Håndtak |
| Håndtak | Nr 11 |
| Form | Rett |
| EAN-nr | 7323100110480 |
| Nobb | 50507497 |

