




Håndtak SvedbergsNr 12Hvit
15% MED KODE: VÅR15%
88 kr
Farge
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Håndtak 12 finnes i hvit, svart, krom og messing. CC-mål på håndtak 12 er 128 mm.
Egenskaper
| Varemerke | Svedbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 71387 |
| Farge | Hvit |
| Bredde | 135 mm |
| Dybde | 35 mm |
| Tykkelse | 7 mm |
| Produkttype | Håndtak |
| Håndtak | Nr 12 |
| Form | Rund |
| EAN-nr | 7323100110459 |
| Nobb | 50507501 |

