
Kjøkkenhåndtak HaboLillyCC-mål: 96 mm, Krom
158 kr
Prispresset
Farge: Krom
Bredde

Lilly
CC-mål: 96 mm, Krom 158 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!

Kjøkkenhåndtak produsert av gjenvunnet messing. onteringsplatene på møbelhåndtaket er avtakbare, noe som betyr at du kan variere håndtakets utseende, avhengig av hvilken stil du ønsker. Kan kombineres med Ally underlagsplate for ytterligere valgmuligheter. Passer dører med tykkelse 16-22 mm.
Varemerke
Beskrivelse
Kjøkkenhåndtak produsert av gjenvunnet messing. onteringsplatene på møbelhåndtaket er avtakbare, noe som betyr at du kan variere håndtakets utseende, avhengig av hvilken stil du ønsker. Kan kombineres med Ally underlagsplate for ytterligere valgmuligheter. Passer dører med tykkelse 16-22 mm.
Egenskaper
| Varemerke | Habo |
|---|---|
| Art.Nr. | 19169 |
| Farge | Krom |
| Bredde | 112 mm |
| Høyde | 37 mm |
| CC-mål | 96 mm |
| Materiale | Messing |
| Serie | Lilly |
| Type | Kjøkkenhåndtak |
| Antall | 2 stk/pakke |
| EAN-nr | 7317900191695 |
| Nobb | 57916066 |


