
Kjøkkenhåndtak HaboNellySvart
118 kr
Prispresset
Beskrivelse
Kjøkkenhåndtak produsert av gjenvunnet messing. Håndtaket har en rund skålform og passer spesielt godt til kommoder og skuffer, men også på kjøkkenet. Skruer medfølger.
Egenskaper
| Varemerke | Habo |
|---|---|
| Art.Nr. | 19165 |
| Farge | Sort |
| Bredde | 94 mm |
| Høyde | 36 mm |
| CC-mål | 64 mm |
| Materiale | Messing |
| Serie | Nelly |
| Type | Kjøkkenhåndtak |
| Utspring | 20 mm |
| Antall | 2 stk/pakke |
| EAN-nr | 7317900191657 |
| Nobb | 57916021 |

