
Profilhåndtak Beslag DesignEdge Straight 350
15% MED KODE: VÅR15%
fra 239 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Profilhåndtak Edge Straight fra Beslag Design er en del av en serie håndtak designet av Adam Laws, en formgivere som er internasjonalt kjent for sine kreative designløsninger. Håndtaket har et stilrent og klassisk utseende.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 304170-11B |
| Farge | Antikk Bronse, Antrasitt, Hvit, Kobber, Mattbørstet Messing, Rustfri Look, Sort |
| Lengde | 350 mm |
| Bredde | 350 mm |
| Høyde | 18 mm |
| Dybde | 40, 41 mm |
| CC-mål | 160 mm |
| Materiale | Aluminium |
| Type | Håndtak |
| Serie | Edge straight, Edge Straight |
| Passende Tykkelse på Dør | 16-19 mm |
| Låsbar | Nei |








