
Profilhåndtak Beslag DesignSide 160 mm
fra 149 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Profilhåndtaket Side 160 mm fra Beslag Design er et elegant håndtak som passer inn i de fleste miljøer. Håndtaket monteres enkelt på kanten av dører og skuffer.
Treskrue for montering medfølger.
Treskrue for montering medfølger.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Mattsvart, Messing, Rustfri Look |
| Lengde | 160 mm |
| Høyde | 18 mm |
| Dybde | 40 mm |
| Tykkelse Dør | 16-19 mm |
| Materiale | Aluminium |
| Design | Børstet Messing, Rustfri Look, Sort Matt |
| Serie | Side |
| Type | Håndtak |



