
Underlagsplate HaboAlly
fra59 kr/2-packLaveste totalpris 118,-
Velg Farge
Velg CC-mål
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Underlagsplate av 1 mm av gjenvunnet messing til kjøkkenhåndtak. Skjul dine gamle skruehull på eksisterende skapdører eller skuffer, når du skifter til et håndtak med ulikt CC-mål. Eller kjøp til for å endre på designet. Passer perfekt med kjøkkenhåndtak Lilly.
Egenskaper
| Varemerke | Habo |
|---|---|
| Farge | Krom, Messing, Sort |
| Bredde | 116, 148, 212 mm |
| Høyde | 21 mm |
| Materiale | Messing |
| Serie | Ally |
| Produkttype | Underlagsplate/Kjøkkenhåndtak |
| Antall (stk/pakke) | 2 st/frp |
| CC-mål | 96, 128, 192 mm |



