
Knott Beslag Design2078-28 Rustfri Look
fra75 kr
Prispresset
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Knott til dine skap og skuffer.
Knotten kommer med to skruer som passer samtlige fronter som er 16-19 mm dype.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Børstet Messing, Polert Messing, Rustfri |
| Lengde | 28 mm |
| Diameter | 28 mm |
| Høyde | 25 mm |
| Materiale | Aluminium, Metall |
| Produkttype | Knott |
| Serie | Arpa |



