
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Knott Circular er en tidløs knott i Tonitons utvalgte farger. Gi dine eksisterende fronter en vakker fargeaksent eller kombiner med Tonitons fargematchede kraner, veggfarger, fliser, kjøkken, baderomsmøbler og tilbehør.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Greige, Sort |
| Lengde | 33 mm |
| Diameter | 33 mm |
| Høyde | 33 mm |
| Dybde | 24 mm |
| Tykkelse Dør | 16-19 mm |
| Materiale | Pulverlakkert metall, Stål |
| Serie | Toniton |
| Produkttype | Knott |
| Låsbar | Nei |


