Beskrivelse
Helix er en knott fra Beslag Design med riflete overflate som gir et industrielt utseende.
Knotten kommer med to skruer som passer til samtlige skapdører som er 16-19 mm dype.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Antikk Bronse, Matt Sort, Messing, Mørk Bronse, Rustfri Look |
| Lengde | 20, 26 mm |
| Diameter | 20, 26 mm |
| Høyde | 20 mm |
| Dybde | 25, 30 mm |
| Tykkelse Dør | 16-19 mm |
| Materiale | Aluminium, Metall |
| Produkttype | Knott |
| Passende Tykkelse på Dør | 16-19 mm |
| Serie | Helix, HELIX |
| Låsbar | Nei |






