
Knott Beslag DesignKey TonitonSort
209 kr
Prispresset

Key Toniton
Sort 209 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Tonitons design er basert på de tidløse grunnformene. Inspirasjonen til Knott Key kommer fra Milano. Key leveres alltid med plate, men passer like fint med eller uten plate. Gi dine eksisterende fronter en vakker fargeaksent eller kombiner med Tonitons fargematchede kraner, veggfarger, fliser, kjøkken, baderomsmøbler og tilbehør.
Varemerke
Beskrivelse
Tonitons design er basert på de tidløse grunnformene. Inspirasjonen til Knott Key kommer fra Milano. Key leveres alltid med plate, men passer like fint med eller uten plate. Gi dine eksisterende fronter en vakker fargeaksent eller kombiner med Tonitons fargematchede kraner, veggfarger, fliser, kjøkken, baderomsmøbler og tilbehør.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 401020-11 |
| Farge | Sort |
| Lengde | 32 mm |
| Høyde | 20 mm |
| Dybde | 42 mm |
| Tykkelse Dør | 16-19 mm |
| Materiale | Pulverlakkert metall |
| Serie | Toniton |
| Produkttype | Knott |
| EAN-nr | 7316180016223 |