Beskrivelse
Mynta 32 fra Beslag Design er en knott med litt videre fot som gir et mykt inntrykk.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Polerad Nickel, Svart |
| Lengde | 32 mm |
| Diameter | 32 mm |
| Høyde | 32 mm |
| Dybde | 30 mm |
| Materiale | Zink |
| Produkttype | Knopp |
| Passende Tykkelse på Dør | 16-19 mm |
| Låsbar | Nei |



