Beskrivelse
Knott Portland fra Beslag Design er en elegant T-formet knott med riflet overflate.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Antikk Bronse, Sort |
| Lengde | 60 mm |
| Høyde | 20 mm |
| Dybde | 33 mm |
| Materiale | Zink |
| Produkttype | Knott |
| Passende Tykkelse på Dør | 16-19 mm |
| Låsbar | Nei |



