Beskrivelse
Knopp Split er en elegant og stilig knott. Knottene passer veldig bra på alle typer møbler og på kjøkkenet.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Eik, Valnøtt |
| Lengde | 48, 64 mm |
| Diameter | 48, 64 mm |
| Høyde | 48, 64 mm |
| Dybde | 22, 24 mm |
| Materiale | Tre |
| Serie | Split |
| Produkttype | Knott |
| Passende Tykkelse på Dør | 16-19 mm |




