
Knott Beslag DesignSture 28 mm
fra 119 kr
Velg Farge
Beskrivelse
Knott Beslag Design Sture 28 mm er en stilig knott som passer inn i alle rom i hjemmet. Knotten kan med fordel også brukes som krok. Fotens diameter er 8 mm.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Forniklet, Messing, Sort |
| Lengde | 28 mm |
| Diameter | 28 mm |
| Høyde | 28 mm |
| Dybde | 23 mm |
| Materiale | Messing, Stål |
| Serie | Sture |
| Produkttype | Knott |



