


Knott Beslag DesignT RilleRustfri look
111 kr 159 kr
Spar 30 %
Kampanje
2h igjen!
Farge: Rustfri Look

T Rille
Rustfri look 111 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Knott T Rille er en knott med ribbet overflate med striper. Den ribbede overflaten gir et godt grep mens den gir en følelse av eksklusivitet. Knotten er ideell for kjøkkenskap, kommode og garderober.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 373000-11 |
| Farge | Rustfri Look |
| Lengde | 55 mm |
| Diameter | 15 mm |
| Høyde | 20 mm |
| Dybde | 38,5 mm |
| Materiale | Aluminium |
| Passende Tykkelse på Dør | 16-19 mm |
| Serie | Rille |
| Type | Knott |
| EAN-nr | 7316180022316 |



