Beskrivelse
Knott Circum fra Beslag Design har blitt kuttet ut i lengden av treet som gir linjene akkurat som på et kjøkkenskap.
Håndtaket kommer med to skruer som fungerer for samtlige skap som er 16-19 mm dype.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Eik, Eik/Sort, Sort, Valnøtt |
| Lengde | 33 mm |
| Diameter | 33, 48 mm |
| Bredde | 28, 40 mm |
| Høyde | 28, 33, 48 mm |
| Dybde | 33 mm |
| Tykkelse Dør | 19 mm |
| Materiale | Eik, Treverk |
| Serie | Circum |
| Produkttype | Knott |
| Modellkode | Beslag Design |






