Beskrivelse
Knott Duke Beslag Design er en rundet knott på fot. Kan matches med håndtak Button.
Håndtaket kommer med to skruer som fungerer for samtlige skap som er 16-19 mm dype.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Antikk Messing, Antikk Tinn, Sort |
| Diameter | 32 mm |
| Bredde | 26 mm |
| Høyde | 32 mm |
| Materiale | Sink |
| Serie | Duke |
| Produkttype | Knott |
| Modellkode | Beslag Design |




