





Knott Beslag DesignFlatAntikk Bronse, Ø: 32 mm
169 kr
Farge: Antikk Bronse
Diameter
Beskrivelse
Flat er en knott fra Beslag Design med en riflete overflate som gir en følelse av eksklusivitet og gir samtidig et veldig godt grep.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 309163-11 |
| Farge | Antikk Bronse |
| Diameter | 32 mm |
| Høyde | 32 mm |
| Dybde | 24 mm |
| Materiale | Metall |
| Serie | Helix |
| Type | Knott |
| EAN-nr | 7316180009355 |





