
Knott Beslag DesignMushroom
fra 109 kr
Velg Farge
Velg Diameter
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Mushroom fra Beslag Design er en rundet knott i skandinavisk stil.
Håndtaket kommer med to skruer som fungerer for samtlige skap som er 16-19 mm dype.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Ubehandlet Bjørk, Ubehandlet Eik |
| Diameter | 50, 65 mm |
| Bredde | 29 mm |
| Høyde | 50, 65 mm |
| Materiale | Treverk |
| Serie | Mushroom |
| Produkttype | Knott |
| Modellkode | Beslag Design |


